Jsme tu pro Vás

Naše profesionální služby a školící program
Vám pomůžou při plnění jakéhokoli požadavku.

Analýza, implementace beze stresu
a školení

Náš tým Vás bude provázet po celé cestě úspěšného projektu nasazení Varonisu. Od naplánování celého řešení, přes profesionální implementaci až po zaškolení a projektové řízení.

Jak toho dosáhneme?

Poskytujeme profesionální služby, které vykrývají veškeré možné potřeby našich zákazníků. Služby nejčastěji prodáváme po jednotlivých člověkodnech.

Bezpečnostní analýza

V rámci 30 denní demo verze vám vyhodnotíme stav vašich dat, posoudíme rizika a dáme potřebná doporučení, která byste měli přijmout tak, aby jste byli v souladu s GDPR a dalšími bezpečnostními audity.
Instalace demo licence dle vybraných modulů Varonisu probíhá na provozní servery do ostrého IT prostředí, moduly jsou nakonfigurovány, aby byly plně funkční a sbíraly potřebná data. Následně „agenti“ Varonis sbírají metadata o souborech a vyhodnocují práci s daty uživatelů, tak jak jsou uživatelé běžně zvyklí s nimi pracovat. Po instalaci nedochází k žádnému omezení uživatelů. Vše probíhá dle časového harmonogramu a před vypršením demo licence, která je omezena 30 dny, ze systému vygenerujeme potřebná data, která jsou následně doplněna do grafů a tabulek, která jasně a výstižně popisují zjištěná rizika. Pokud se klient rozhodne, že nástroje Varonisu bude nadále využívat, zakoupenou licenci aktualizuje, v již nainstalovaném systému, čímž obnoví plnou funkcionalitu testovaných modulů.

Školení na míru

Naši školitelé poskytují školení „ušité“ na míru Vašim potřebám. Školení standardně rozdělujeme do 3 kategorií po 4 hodinových blocích. Vyberte si to správné pro Váš tým.

user1
Základní školení uživatelů
Ukážeme vašemu týmu naše produkty zevnitř i zvenku. Naučíme Vás, jak za minutu zjistit a vyřešit problémy s bezpečností a splnit IT úkoly, které trvaly hodiny nebo dny.
administrator1
Administrátorské školení
Konfigurace produktu, hloubkový pohled na databázovou strukturu a úlohy Varonisu, pokročilé informace o architektuře a agentech pro sběr dat.
group1
Tématické školení
Školení využití Varonisu podle rolí, funkcí a procesů. Příklady zahrnují odstranění skupiny "Everyone" (obvykle pro bezpečnostní oddělení) nebo nalezení neaktivních zdrojů (obvykle pro storage týmy).